C1825C105M5UACTU
KEMETKEMET
C1825C105M5UACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1825C105M5UACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1UF 50V Z5U 1825
Duomenų lapai: C1825C105M5UACTU.pdf
  • Pranešimas
C1825C105M5UACTU specifikacijos
Dalies numeris C1825C105M5UACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1UF 50V Z5U 1825 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 94194 pcs Duomenų lapas C1825C105M5UACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.049" (1.25mm) Temperatūros koeficientas Z5U
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1825 (4564 Metric) Kiti vardai 399-8257-2
C1825C105M5UAC
C1825C105M5UAC7800
C1825C105M5UACTU-ND
Darbinė temperatūra 10°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 44 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1µF ±20% 50V Ceramic Capacitor Z5U 1825 (4564 Metric) Talpa 1µF