C1825C105K5RACTU
KEMETKEMET
C1825C105K5RACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1825C105K5RACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1UF 50V X7R 1825
Duomenų lapai: C1825C105K5RACTU.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
C1825C105K5RACTU specifikacijos
Dalies numeris C1825C105K5RACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1UF 50V X7R 1825 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 68391 pcs Duomenų lapas C1825C105K5RACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.049" (1.25mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 1825 (4564 Metric) Kiti vardai 399-3456-6
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 44 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1825 (4564 Metric) Talpa 1µF