C1825C105JARACTU
KEMETKEMET
C1825C105JARACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1825C105JARACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1UF 250V X7R 1825
Duomenų lapai: C1825C105JARACTU.pdf
  • Pranešimas
C1825C105JARACTU specifikacijos
Dalies numeris C1825C105JARACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1UF 250V X7R 1825 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 58111 pcs Duomenų lapas C1825C105JARACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.065" (1.65mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1825 (4564 Metric) Kiti vardai C1825C105JARAC
C1825C105JARAC7800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 44 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1µF ±5% 250V Ceramic Capacitor X7R 1825 (4564 Metric) Talpa 1µF