C1808X103K2RACTU
KEMETKEMET
C1808X103K2RACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1808X103K2RACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 10000PF 200V X7R 1808
Duomenų lapai: C1808X103K2RACTU.pdf
  • Pranešimas
C1808X103K2RACTU specifikacijos
Dalies numeris C1808X103K2RACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 10000PF 200V X7R 1808 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 184902 pcs Duomenų lapas C1808X103K2RACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.039" (1.00mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.185" L x 0.079" W (4.70mm x 2.00mm) Serija FT-CAP
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1808 (4520 Metric) Kiti vardai 399-5519-2
C1808X103K2RAC
C1808X103K2RAC7800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 54 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Soft Termination Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 10000pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) Talpa 10000pF