C1808X153KFRACTU
KEMETKEMET
C1808X153KFRACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1808X153KFRACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.015UF 1.5KV X7R 1808
Duomenų lapai: C1808X153KFRACTU.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
C1808X153KFRACTU specifikacijos
Dalies numeris C1808X153KFRACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.015UF 1.5KV X7R 1808 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 152408 pcs Duomenų lapas C1808X153KFRACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 1500V (1.5kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.085" (2.15mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.185" L x 0.079" W (4.70mm x 2.00mm) Serija HV FT-CAP
Reitingai - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 1808 (4520 Metric) Kiti vardai 399-10476-6
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 54 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Soft Termination, High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.015µF ±10% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) Talpa 0.015µF