C1808W223KDRACTU
KEMETKEMET
C1808W223KDRACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1808W223KDRACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.022UF 1KV X7R 1808
Duomenų lapai: C1808W223KDRACTU.pdf
  • Pranešimas
C1808W223KDRACTU specifikacijos
Dalies numeris C1808W223KDRACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.022UF 1KV X7R 1808 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 719585 pcs Duomenų lapas C1808W223KDRACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 1000V (1kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.043" (1.10mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.185" L x 0.079" W (4.70mm x 2.00mm) Serija ArcShield™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1808 (4520 Metric) Kiti vardai 399-6518-2
C1808W223KDRAC
C1808W223KDRAC7800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 54 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Soft Termination, High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.022µF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) Talpa 0.022µF