C0603C475K8PACTU
KEMETKEMET
C0603C475K8PACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0603C475K8PACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 4.7UF 10V X5R 0603
Duomenų lapai: C0603C475K8PACTU.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
C0603C475K8PACTU specifikacijos
Dalies numeris C0603C475K8PACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 4.7UF 10V X5R 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 673140 pcs Duomenų lapas C0603C475K8PACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperatūros koeficientas X5R
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai 399-5503-6
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 40 Weeks
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 4.7µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric) Talpa 4.7µF