C0603C474M9RACTU
KEMETKEMET
C0603C474M9RACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0603C474M9RACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.47UF 6.3V X7R 0603
Duomenų lapai: C0603C474M9RACTU.pdf
  • Pranešimas
C0603C474M9RACTU specifikacijos
Dalies numeris C0603C474M9RACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.47UF 6.3V X7R 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 486199 pcs Duomenų lapas C0603C474M9RACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.034" (0.87mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai C0603C474M9RAC
C0603C474M9RAC7867
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 44 Weeks
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.47µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) Talpa 0.47µF