C0603C475M9PACTU
KEMETKEMET
C0603C475M9PACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C0603C475M9PACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 4.7UF 6.3V X5R 0603
Duomenų lapai: C0603C475M9PACTU.pdf
  • Pranešimas
C0603C475M9PACTU specifikacijos
Dalies numeris C0603C475M9PACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 4.7UF 6.3V X5R 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 227050 pcs Duomenų lapas C0603C475M9PACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.034" (0.87mm) Temperatūros koeficientas X5R
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai 399-7936-2
C0603C475M9PAC
C0603C475M9PAC7867
C0603C475M9PACTU-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 4.7µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric) Talpa 4.7µF