A700X477M002ATE015
KEMETKEMET
A700X477M002ATE015 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A700X477M002ATE015
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 470UF 20% 2V SMD
Duomenų lapai: A700X477M002ATE015.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
A700X477M002ATE015 specifikacijos
Dalies numeris A700X477M002ATE015 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM POLY 470UF 20% 2V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 43442 pcs Duomenų lapas A700X477M002ATE015.pdf
Įtampa - Įvertinta 2V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija AO-Cap A700
Ripple Current @ High Frequency 3.9A @ 100kHz Reitingai -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Kiti vardai 399-3040-1 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 54 Weeks Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.169" (4.30mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 15 mOhm
Išsamus aprašymas 470µF 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 15 mOhm Talpa 470µF