A700X477M002ATE010
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A700X477M002ATE010
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas ALU POLY SMD 7343 470UF 20% 2V 1
Duomenų lapai: A700X477M002ATE010.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
A700X477M002ATE010 specifikacijos
Dalies numeris A700X477M002ATE010 Gamintojas KEMET
apibūdinimas ALU POLY SMD 7343 470UF 20% 2V 1 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 65668 pcs Duomenų lapas A700X477M002ATE010.pdf
Įtampa - Įvertinta 2V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija AO-Cap A700
Ripple Current @ High Frequency 4.7A @ 100kHz Reitingai -
Pakuotė - Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 54 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.169" (4.30mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 10 mOhm Išsamus aprašymas 470µF 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 10 mOhm 2000 Hrs @ 125°C
Talpa 470µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
A700X477M002ATE005
A700X477M002ATE005
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP ALUM POLY 470UF 20% 2V SMD
Sandelyje: 63679 pcs
parsisiųsti: A700X477M002ATE005.pdf
RFQ
A702
A702
Gamintojai: TPI (Test Products International)
apibūdinimas: GAS ANALYZER CARBON MONOXIDE
Sandelyje: 441 pcs
parsisiųsti:
RFQ
A700X397M002ATE010
A700X397M002ATE010
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP ALUM POLY 390UF 20% 2V SMD