A700X477M002ATE007
KEMETKEMET
A700X477M002ATE007 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A700X477M002ATE007
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 470UF 20% 2V SMD
Duomenų lapai: A700X477M002ATE007.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
A700X477M002ATE007 specifikacijos
Dalies numeris A700X477M002ATE007 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM POLY 470UF 20% 2V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 39852 pcs Duomenų lapas A700X477M002ATE007.pdf
Įtampa - Įvertinta 2V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija AO-Cap A700
Ripple Current @ High Frequency 5.7A @ 100kHz Reitingai -
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Kiti vardai 399-5490-6 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 54 Weeks Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.169" (4.30mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 7 mOhm
Išsamus aprašymas 470µF 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 7 mOhm Talpa 470µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
A700X337M002ATE010
A700X337M002ATE010
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: ALU POLY SMD 7343 330UF 20% 2V 1
Sandelyje: 57475 pcs
parsisiųsti: A700X337M002ATE010.pdf
RFQ
A701
A701
Gamintojai: TPI (Test Products International)
apibūdinimas: ADAPTER CO CLAMP ON DMM OR DIGTL
Sandelyje: 5715 pcs
parsisiųsti:
RFQ
A700X397M002ATE010
A700X397M002ATE010
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP ALUM POLY 390UF 20% 2V SMD
parsisiųsti: A700X397M002ATE010.pdf
A700X477M002ATE005
A700X477M002ATE005
apibūdinimas: CAP ALUM POLY 470UF 20% 2V SMD