A700V227M002ATE009
KEMETKEMET
A700V227M002ATE009 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A700V227M002ATE009
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 220UF 20% 2V SMD
Duomenų lapai: A700V227M002ATE009.pdf
  • Pranešimas
A700V227M002ATE009 specifikacijos
Dalies numeris A700V227M002ATE009 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM POLY 220UF 20% 2V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 65643 pcs Duomenų lapas A700V227M002ATE009.pdf
Įtampa - Įvertinta 2V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija AO-Cap A700
Ripple Current @ High Frequency 5.5A @ 100kHz Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 9 mOhm @ 100Hz Išsamus aprašymas 220µF 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 125°C
Talpa 220µF Programos General Purpose