A700V336M010ATE028
KEMETKEMET
A700V336M010ATE028 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A700V336M010ATE028
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 33UF 20% 10V SMD
Duomenų lapai: A700V336M010ATE028.pdf
  • Pranešimas
A700V336M010ATE028 specifikacijos
Dalies numeris A700V336M010ATE028 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM POLY 33UF 20% 10V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 98329 pcs Duomenų lapas A700V336M010ATE028.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija AO-Cap A700
Ripple Current @ High Frequency 3.1A @ 100kHz Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Kiti vardai 399-3058-2
A700V336M010AT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 28 mOhm
Išsamus aprašymas 33µF 10V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 28 mOhm Talpa 33µF