A700V107M006ATE015
KEMETKEMET
A700V107M006ATE015 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A700V107M006ATE015
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 100UF 20% 6.3V SMD
Duomenų lapai: A700V107M006ATE015.pdf
  • Pranešimas
A700V107M006ATE015 specifikacijos
Dalies numeris A700V107M006ATE015 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM POLY 100UF 20% 6.3V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 69058 pcs Duomenų lapas A700V107M006ATE015.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija AO-Cap A700
Ripple Current @ High Frequency 4.2A @ 100kHz Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Kiti vardai 399-5495-2 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 15 mOhm
Išsamus aprašymas 100µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 15 mOhm Talpa 100µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
A700V156M016ATE040
A700V156M016ATE040
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP ALUM POLY 15UF 20% 16V SMD
Sandelyje: 91352 pcs
parsisiųsti: A700V156M016ATE040.pdf
RFQ
A700V106M016ATE045
A700V106M016ATE045
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP ALUM POLY 10UF 20% 16V SMD