A700D127M006ATE012
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A700D127M006ATE012
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas ALU POLY SMD 7343 120UF 20% 6.3V
Duomenų lapai: A700D127M006ATE012.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
A700D127M006ATE012 specifikacijos
Dalies numeris A700D127M006ATE012 Gamintojas KEMET
apibūdinimas ALU POLY SMD 7343 120UF 20% 6.3V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 95447 pcs Duomenų lapas A700D127M006ATE012.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija AO-Cap A700
Ripple Current @ High Frequency 4.6A @ 100kHz Reitingai -
Pakuotė - Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 39 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.122" (3.10mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 12 mOhm Išsamus aprašymas 120µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 12 mOhm 2000 Hrs @ 125°C
Talpa 120µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
A700D127M006AT
A700D127M006AT
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP ALUM POLY 120UF 20% 6.3V SMD