A700D107M006ATE015
KEMETKEMET
A700D107M006ATE015 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A700D107M006ATE015
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 100UF 20% 6.3V SMD
Duomenų lapai: A700D107M006ATE015.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
A700D107M006ATE015 specifikacijos
Dalies numeris A700D107M006ATE015 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM POLY 100UF 20% 6.3V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 51293 pcs Duomenų lapas A700D107M006ATE015.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija AO-Cap A700
Ripple Current @ High Frequency 4.1A @ 100kHz Reitingai -
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Kiti vardai 399-5275-6 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.122" (3.10mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 15 mOhm
Išsamus aprašymas 100µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 15 mOhm Talpa 100µF