A700D157M004ATE018
KEMETKEMET
A700D157M004ATE018 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A700D157M004ATE018
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 150UF 20% 4V SMD
Duomenų lapai: A700D157M004ATE018.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
A700D157M004ATE018 specifikacijos
Dalies numeris A700D157M004ATE018 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM POLY 150UF 20% 4V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 49068 pcs Duomenų lapas A700D157M004ATE018.pdf
Įtampa - Įvertinta 4V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija AO-Cap A700
Ripple Current @ High Frequency 3.7A @ 100kHz Reitingai -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Kiti vardai 399-3046-1 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) 0.122" (3.10mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 18 mOhm
Išsamus aprašymas 150µF 4V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 18 mOhm Talpa 150µF