A13SR13SR30K51B
JSTJST
JST
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A13SR13SR30K51B
Gamintojas / Gamintojas: JST
Prekės aprašymas JUMPER 13SR-3S - 13SR-3S 2"
Duomenų lapai: A13SR13SR30K51B.pdf
  • Pranešimas
A13SR13SR30K51B specifikacijos
Dalies numeris A13SR13SR30K51B Gamintojas JST
apibūdinimas JUMPER 13SR-3S - 13SR-3S 2" "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 83997 pcs Duomenų lapas A13SR13SR30K51B.pdf
Naudojimas - Ekranavimas -
Serija SR Pikis - jungtis 0.039" (1.00mm)
Pikis - kabelis - Eilučių skaičius 1
Pozicijų skaičius 13 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Ilgis 0.167' (50.80mm, 2.00") "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos - Išsamus aprašymas 13 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.167' (50.80mm, 2.00")