A13SR13SR30K152B
JSTJST
JST
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A13SR13SR30K152B
Gamintojas / Gamintojas: JST
Prekės aprašymas JUMPER 13SR-3S - 13SR-3S 6"
Duomenų lapai: A13SR13SR30K152B.pdf
  • Pranešimas
A13SR13SR30K152B specifikacijos
Dalies numeris A13SR13SR30K152B Gamintojas JST
apibūdinimas JUMPER 13SR-3S - 13SR-3S 6" "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 56229 pcs Duomenų lapas A13SR13SR30K152B.pdf
Naudojimas - Ekranavimas -
Serija SR Pikis - jungtis 0.039" (1.00mm)
Pikis - kabelis - Eilučių skaičius 1
Pozicijų skaičius 13 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Ilgis 0.500' (152.40mm, 6.00") "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos - Išsamus aprašymas 13 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.500' (152.40mm, 6.00")
Susisiekite su Finish Thickness - Susisiekite su Finish Tin
Jungties tipas Socket to Socket Spalva Black, Individual
Kabeliu nutraukimas IDC
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
A13SR13SR30K51B
A13SR13SR30K51B
Gamintojai: JST
apibūdinimas: JUMPER 13SR-3S - 13SR-3S 2"
Sandelyje: 83997 pcs
parsisiųsti: A13SR13SR30K51B.pdf
RFQ
A13N
A13N
Gamintojai: Apex Tool Group
apibūdinimas: 7" STRAIGHT PATTERN SNIPS