A13SSR13SSR32E51B
JSTJST
JST
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A13SSR13SSR32E51B
Gamintojas / Gamintojas: JST
Prekės aprašymas JUMPER 13SSR-32H - 13SSR-32H 2"
Duomenų lapai: A13SSR13SSR32E51B.pdf
  • Pranešimas
A13SSR13SSR32E51B specifikacijos
Dalies numeris A13SSR13SSR32E51B Gamintojas JST
apibūdinimas JUMPER 13SSR-32H - 13SSR-32H 2" "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 61674 pcs Duomenų lapas A13SSR13SSR32E51B.pdf
Naudojimas - Ekranavimas -
Serija SSR Pikis - jungtis 0.039" (1.00mm)
Pikis - kabelis 0.039" (1.00mm) Eilučių skaičius 1
Pozicijų skaičius 13 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Ilgis 0.167' (50.80mm, 2.00") "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos - Išsamus aprašymas 13 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.167' (50.80mm, 2.00")