WP7B-S050VA1-R8000
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WP7B-S050VA1-R8000
Gamintojas / Gamintojas: JAE Electronics, Inc.
Prekės aprašymas CONN RCPT 0.4MM 50POS DUAL SMD
Duomenų lapai: 1.WP7B-S050VA1-R8000.pdf2.WP7B-S050VA1-R8000.pdf3.WP7B-S050VA1-R8000.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
WP7B-S050VA1-R8000 specifikacijos
Dalies numeris WP7B-S050VA1-R8000 Gamintojas JAE Electronics, Inc.
apibūdinimas CONN RCPT 0.4MM 50POS DUAL SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas
Serija WP7 Pikis 0.016" (0.40mm)
Pakuotė Cut Tape (CT) Kiti vardai 670-3056-1
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 50
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mating Stacking Heights 0.7mm Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
Aukštis virš valdybos 0.028" (0.71mm) funkcijos Solder Retention
Išsamus aprašymas 50 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Susisiekite su Finish Thickness 3.90µin (0.099µm)