WP7B-S050VA1-R500
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
WP7B-S050VA1-R500 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WP7B-S050VA1-R500
Gamintojas / Gamintojas: JAE Electronics, Inc.
Prekės aprašymas CONN RCPT 0.4MM 50POS DUAL SMD
Duomenų lapai: 1.WP7B-S050VA1-R500.pdf2.WP7B-S050VA1-R500.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
WP7B-S050VA1-R500 specifikacijos
Dalies numeris WP7B-S050VA1-R500 Gamintojas JAE Electronics, Inc.
apibūdinimas CONN RCPT 0.4MM 50POS DUAL SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 42600 pcs Duomenų lapas 1.WP7B-S050VA1-R500.pdf2.WP7B-S050VA1-R500.pdf
Serija WP7 Pikis 0.016" (0.40mm)
Pakuotė Original-Reel® Kiti vardai 670-2659-6
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 50
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mating Stacking Heights 0.7mm "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis virš valdybos 0.028" (0.71mm) funkcijos Solder Retention
Išsamus aprašymas 50 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Susisiekite su Finish Thickness 3.90µin (0.099µm)