WP7B-S050VA1-R6000
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
WP7B-S050VA1-R6000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WP7B-S050VA1-R6000
Gamintojas / Gamintojas: JAE Electronics, Inc.
Prekės aprašymas CONN RCPT 0.4MM 50POS DUAL SMD
Duomenų lapai: 1.WP7B-S050VA1-R6000.pdf2.WP7B-S050VA1-R6000.pdf
  • Pranešimas
WP7B-S050VA1-R6000 specifikacijos
Dalies numeris WP7B-S050VA1-R6000 Gamintojas JAE Electronics, Inc.
apibūdinimas CONN RCPT 0.4MM 50POS DUAL SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 63616 pcs Duomenų lapas 1.WP7B-S050VA1-R6000.pdf2.WP7B-S050VA1-R6000.pdf
Serija WP7 Pikis 0.016" (0.40mm)
Pakuotė Tape & Reel (TR) Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 50 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Mating Stacking Heights 0.7mm
Aukštis virš valdybos 0.028" (0.71mm) funkcijos Solder Retention
Išsamus aprašymas 50 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Susisiekite su Finish Thickness 3.90µin (0.099µm)