WP6C-S030VA1-R6000
JAE ElectronicsJAE Electronics
JAE Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WP6C-S030VA1-R6000
Gamintojas / Gamintojas: JAE Electronics, Inc.
Prekės aprašymas CONN RCP 0.4MM SHLD 30POS DL SMD
Duomenų lapai: WP6C-S030VA1-R6000.pdf
  • Pranešimas
WP6C-S030VA1-R6000 specifikacijos
Dalies numeris WP6C-S030VA1-R6000 Gamintojas JAE Electronics
apibūdinimas CONN RCP 0.4MM SHLD 30POS DL SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 90299 pcs Duomenų lapas WP6C-S030VA1-R6000.pdf
Serija WP6C RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 30
Dirigentų skaičius 0.016" (0.40mm) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Gamintojo kodas WP6C-S030VA1-R6000 Ilgis - pranešimas (poravimas) 0.8mm
Aukštis virš valdybos 0.031" (0.80mm) funkcijos Solder Retention
Išplėstas aprašymas 30 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold apibūdinimas CONN RCP 0.4MM SHLD 30POS DL SMD
Susisiekite su Finish Thickness Gold Jungties tipas Receptacle, Center Strip Contacts
Kabelio skersmuo 3.9µin (0.10µm)
Susiję produktai
WP6C-P024VA1-R500
WP6C-P024VA1-R500
Gamintojai: JAE Electronics, Inc.
apibūdinimas: CONN PLG 0.4MM SHLD 24POS DL SMD