WP6C-S030VA1-R500
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
WP6C-S030VA1-R500 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WP6C-S030VA1-R500
Gamintojas / Gamintojas: JAE Electronics, Inc.
Prekės aprašymas CONN RCP 0.4MM SHLD 30POS DL SMD
Duomenų lapai: 1.WP6C-S030VA1-R500.pdf2.WP6C-S030VA1-R500.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
WP6C-S030VA1-R500 specifikacijos
Dalies numeris WP6C-S030VA1-R500 Gamintojas JAE Electronics, Inc.
apibūdinimas CONN RCP 0.4MM SHLD 30POS DL SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 60808 pcs Duomenų lapas 1.WP6C-S030VA1-R500.pdf2.WP6C-S030VA1-R500.pdf
Serija WP6C Pikis 0.016" (0.40mm)
Pakuotė Tape & Reel (TR) Kiti vardai 670-2833-2
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 30
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mating Stacking Heights 0.8mm Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis virš valdybos 0.031" (0.80mm)
funkcijos Solder Retention Išsamus aprašymas 30 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
Susisiekite su Finish Thickness 3.90µin (0.099µm) Susisiekite su Finish Gold
Jungties tipas Receptacle, Center Strip Contacts
Susiję produktai
WP6C-S024VA1-R6000
WP6C-S024VA1-R6000
Gamintojai: JAE Electronics
apibūdinimas: CONN RCP 0.4MM SHLD 24POS DL SMD