WP6C-S024VA1-R500
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
WP6C-S024VA1-R500 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WP6C-S024VA1-R500
Gamintojas / Gamintojas: JAE Electronics, Inc.
Prekės aprašymas CONN RCP 0.4MM SHLD 24POS DL SMD
Duomenų lapai: 1.WP6C-S024VA1-R500.pdf2.WP6C-S024VA1-R500.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
WP6C-S024VA1-R500 specifikacijos
Dalies numeris WP6C-S024VA1-R500 Gamintojas JAE Electronics, Inc.
apibūdinimas CONN RCP 0.4MM SHLD 24POS DL SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 65771 pcs Duomenų lapas 1.WP6C-S024VA1-R500.pdf2.WP6C-S024VA1-R500.pdf
Serija WP6C Pikis 0.016" (0.40mm)
Pakuotė Tape & Reel (TR) Kiti vardai 670-2832-2
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 24
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mating Stacking Heights 0.8mm Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis virš valdybos 0.031" (0.80mm)
funkcijos Solder Retention Išsamus aprašymas 24 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
Susisiekite su Finish Thickness 3.90µin (0.099µm) Susisiekite su Finish Gold
Jungties tipas Receptacle, Center Strip Contacts
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
WP63YD
WP63YD
Gamintojai: Kingbright
apibūdinimas: LED YELLOW DIFFUSED T-1 3/4 T/H
Sandelyje: 907124 pcs
parsisiųsti: WP63YD.pdf
RFQ
WP63YT
WP63YT
Gamintojai: Kingbright
apibūdinimas: LED YELLOW CLEAR T-1 3/4 T/H
Sandelyje: 698532 pcs
parsisiųsti: WP63YT.pdf
RFQ
WP6C-S030VA1-R500
WP6C-S030VA1-R500
Gamintojai: JAE Electronics, Inc.
apibūdinimas: CONN RCP 0.4MM SHLD 30POS DL SMD