WP26-P040VA1-R15000
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
WP26-P040VA1-R15000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WP26-P040VA1-R15000
Gamintojas / Gamintojas: JAE Electronics, Inc.
Prekės aprašymas 0.35MM PITCH, 0.6MM STACKING TYP
Duomenų lapai: 1.WP26-P040VA1-R15000.pdf2.WP26-P040VA1-R15000.pdf3.WP26-P040VA1-R15000.pdf
  • Pranešimas
WP26-P040VA1-R15000 specifikacijos
Dalies numeris WP26-P040VA1-R15000 Gamintojas JAE Electronics, Inc.
apibūdinimas 0.35MM PITCH, 0.6MM STACKING TYP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Serija WP26 Pikis 0.014" (0.35mm)
Pakuotė Tape & Reel (TR) Kiti vardai 670-2931-2
WP26-P040VA1
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 40
Montavimo tipas Surface Mount Mating Stacking Heights 0.6mm
Aukštis virš valdybos 0.019" (0.48mm) funkcijos Solder Retention
Išsamus aprašymas 40 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Susisiekite su Finish Thickness 3.90µin (0.099µm)