WP27D-P010VA3-R15000
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WP27D-P010VA3-R15000
Gamintojas / Gamintojas: JAE Electronics, Inc.
Prekės aprašymas 0.35MM PITCH 0.6MM BOARD-TO-BOAR
Duomenų lapai: 1.WP27D-P010VA3-R15000.pdf2.WP27D-P010VA3-R15000.pdf3.WP27D-P010VA3-R15000.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
WP27D-P010VA3-R15000 specifikacijos
Dalies numeris WP27D-P010VA3-R15000 Gamintojas JAE Electronics, Inc.
apibūdinimas 0.35MM PITCH 0.6MM BOARD-TO-BOAR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Serija WP27D Pikis 0.014" (0.35mm)
Pakuotė Cut Tape (CT) Kiti vardai 670-2969-1
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 10
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mating Stacking Heights 0.7mm Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis virš valdybos 0.022" (0.57mm)
funkcijos Solder Retention Išsamus aprašymas 10 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold