WP25D-S028VA1-R8000
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
WP25D-S028VA1-R8000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WP25D-S028VA1-R8000
Gamintojas / Gamintojas: JAE Electronics, Inc.
Prekės aprašymas 28 PIN, 2 POWER PINS 3A, BOARD T
Duomenų lapai: 1.WP25D-S028VA1-R8000.pdf2.WP25D-S028VA1-R8000.pdf3.WP25D-S028VA1-R8000.pdf
  • Pranešimas
WP25D-S028VA1-R8000 specifikacijos
Dalies numeris WP25D-S028VA1-R8000 Gamintojas JAE Electronics, Inc.
apibūdinimas 28 PIN, 2 POWER PINS 3A, BOARD T "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Serija WP25D Pikis 0.014" (0.35mm)
Pakuotė Tape & Reel (TR) Kiti vardai 670-2948-2
WP25D-S028VA1
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 28
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mating Stacking Heights 0.7mm Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis virš valdybos 0.028" (0.71mm)
funkcijos Solder Retention Išsamus aprašymas 28 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold