WP21-S030VA1-R8000
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
WP21-S030VA1-R8000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WP21-S030VA1-R8000
Gamintojas / Gamintojas: JAE Electronics, Inc.
Prekės aprašymas 30 PIN BOARD TO BOARD SOCKET, 0.
Duomenų lapai: 1.WP21-S030VA1-R8000.pdf2.WP21-S030VA1-R8000.pdf3.WP21-S030VA1-R8000.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
WP21-S030VA1-R8000 specifikacijos
Dalies numeris WP21-S030VA1-R8000 Gamintojas JAE Electronics, Inc.
Serija WP21 Pikis 0.014" (0.35mm)
Pakuotė Cut Tape (CT) Kiti vardai 670-2943-1
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 30
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mating Stacking Heights 0.6mm Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis virš valdybos 0.023" (0.59mm)
funkcijos Solder Retention Išsamus aprašymas 30 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
Susisiekite su Finish Thickness 3.90µin (0.099µm) Susisiekite su Finish Gold
Jungties tipas Receptacle, Center Strip Contacts
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
WP21-S020VA1-R8000
WP21-S020VA1-R8000
Gamintojai: JAE Electronics, Inc.
apibūdinimas: 20 PIN BOARD TO BOARD SOCKET, 0.
Sandelyje: 101623 pcs
parsisiųsti: WP21-S020VA1-R8000.pdf
RFQ
WP232J77V60Q2
WP232J77V60Q2
Gamintojai: Electroswitch
apibūdinimas: SWITCH ROCKER DPDT 6A 125V
Sandelyje: 4153 pcs
parsisiųsti:
RFQ
WP25
WP25
Gamintojai: Apex Tool Group
apibūdinimas: SOLDERING IRON 25W 120V