WP21-S010VA1-R8000
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
WP21-S010VA1-R8000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WP21-S010VA1-R8000
Gamintojas / Gamintojas: JAE Electronics, Inc.
Prekės aprašymas 10 PIN BOARD TO BOARD SOCKET, 0.
Duomenų lapai: 1.WP21-S010VA1-R8000.pdf2.WP21-S010VA1-R8000.pdf3.WP21-S010VA1-R8000.pdf
  • Pranešimas
WP21-S010VA1-R8000 specifikacijos
Dalies numeris WP21-S010VA1-R8000 Gamintojas JAE Electronics, Inc.
Serija WP21 Pikis 0.014" (0.35mm)
Pakuotė Tape & Reel (TR) Kiti vardai 670-2941-2
WP21-S010VA1
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 10
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mating Stacking Heights 0.6mm Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis virš valdybos 0.023" (0.59mm)
funkcijos Solder Retention Išsamus aprašymas 10 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold