WP21-S020VA1-R8000
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
WP21-S020VA1-R8000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WP21-S020VA1-R8000
Gamintojas / Gamintojas: JAE Electronics, Inc.
Prekės aprašymas 20 PIN BOARD TO BOARD SOCKET, 0.
Duomenų lapai: 1.WP21-S020VA1-R8000.pdf2.WP21-S020VA1-R8000.pdf3.WP21-S020VA1-R8000.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
WP21-S020VA1-R8000 specifikacijos
Dalies numeris WP21-S020VA1-R8000 Gamintojas JAE Electronics, Inc.
Serija WP21 Pikis 0.014" (0.35mm)
Pakuotė Original-Reel® Kiti vardai 670-2942-6
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 20
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mating Stacking Heights 0.6mm Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis virš valdybos 0.023" (0.59mm)
funkcijos Solder Retention Išsamus aprašymas 20 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold