WP10-S004VA10-R15000
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
WP10-S004VA10-R15000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WP10-S004VA10-R15000
Gamintojas / Gamintojas: JAE Electronics, Inc.
Prekės aprašymas FINE PITCH BOARD TO BOARD 10A PO
Duomenų lapai: 1.WP10-S004VA10-R15000.pdf2.WP10-S004VA10-R15000.pdf3.WP10-S004VA10-R15000.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
WP10-S004VA10-R15000 specifikacijos
Dalies numeris WP10-S004VA10-R15000 Gamintojas JAE Electronics, Inc.
apibūdinimas FINE PITCH BOARD TO BOARD 10A PO "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Serija WP10 Pikis 0.016" (0.40mm)
Pakuotė Cut Tape (CT) Kiti vardai 670-2962-1
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 8 (4 + 4 Power)
Montavimo tipas Surface Mount Mating Stacking Heights 0.7mm
Aukštis virš valdybos 0.028" (0.71mm) funkcijos Solder Retention