WP10-S002VA10-R15000
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
WP10-S002VA10-R15000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WP10-S002VA10-R15000
Gamintojas / Gamintojas: JAE Electronics, Inc.
Prekės aprašymas CONN SKT 2POS 10A BRD-BRD
Duomenų lapai: 1.WP10-S002VA10-R15000.pdf2.WP10-S002VA10-R15000.pdf3.WP10-S002VA10-R15000.pdf
  • Pranešimas
WP10-S002VA10-R15000 specifikacijos
Dalies numeris WP10-S002VA10-R15000 Gamintojas JAE Electronics, Inc.
apibūdinimas CONN SKT 2POS 10A BRD-BRD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Serija WP10 Pikis 0.016" (0.40mm)
Pakuotė Tape & Reel (TR) Kiti vardai 670-2853-2
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 6 (2 + 4 Power)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mating Stacking Heights 0.7mm Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis virš valdybos 0.028" (0.71mm)