WP10-P004VA10-R15000
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
WP10-P004VA10-R15000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WP10-P004VA10-R15000
Gamintojas / Gamintojas: JAE Electronics, Inc.
Prekės aprašymas FINE PITCH BOARD TO BOARD 10A PO
Duomenų lapai: 1.WP10-P004VA10-R15000.pdf2.WP10-P004VA10-R15000.pdf3.WP10-P004VA10-R15000.pdf
  • Pranešimas
WP10-P004VA10-R15000 specifikacijos
Dalies numeris WP10-P004VA10-R15000 Gamintojas JAE Electronics, Inc.
apibūdinimas FINE PITCH BOARD TO BOARD 10A PO "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Serija WP10 Pikis 0.016" (0.40mm)
Pakuotė Tape & Reel (TR) Kiti vardai 670-2961-2
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 8 (4 + 4 Power)
Montavimo tipas Surface Mount Mating Stacking Heights 0.7mm
Aukštis virš valdybos 0.023" (0.59mm) funkcijos Solder Retention