IR2011STRPBF
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IR2011STRPBF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IR2011STRPBF
Gamintojas / Gamintojas: International Rectifier (Infineon Technologies)
Prekės aprašymas IC DRIVER HIGH/LOW SIDE 8SOIC
Duomenų lapai: IR2011STRPBF.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
IR2011STRPBF specifikacijos
Dalies numeris IR2011STRPBF Gamintojas International Rectifier (Infineon Technologies)
Galimas kiekis 73704 pcs Duomenų lapas IR2011STRPBF.pdf
Įtampa - tiekimas 10 V ~ 20 V Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIC
Serija - Pakilimo / kritimo laikas (tipas) 35ns, 20ns
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Kiti vardai *IR2011STRPBF
IR2011SPBFCT
Darbinė temperatūra -40°C ~ 150°C (TJ)
Vairuotojų skaičius 2 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Loginis įtampa - VIL, VIH 0.7V, 2.2V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Įvesties tipas Inverting High Side Voltage - Max (Bootstrap) 200V
Vartai tipas N-Channel MOSFET Varoma konfigūracija Half-Bridge
Išsamus aprašymas Half-Bridge Gate Driver IC Inverting 8-SOIC Dabartinis - didžiausias išėjimas (šaltinis, kriauklė) 1A, 1A
Kanalo tipas Independent Bazinės dalies numeris IR2011SPBF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
IR2011
IR2011
Gamintojai: International Rectifier (Infineon Technologies)
apibūdinimas: HI/LO SIDE DRVR 8-DIP
Sandelyje: 5755 pcs
parsisiųsti: IR2011.pdf
RFQ
IR201A
IR201A
Gamintojai: FLIR
apibūdinimas: THERMOMETER, IR, POCKET WITH LAS
Sandelyje: 1495 pcs
parsisiųsti: IR201A.pdf
RFQ
IR204-A
IR204-A
Gamintojai: Everlight Electronics
apibūdinimas: EMITTER IR 940NM 100MA RADIAL
parsisiųsti: IR204-A.pdf
IR204
IR204