IR2011PBF
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
International Rectifier (Infineon Technologies)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IR2011PBF
Gamintojas / Gamintojas: International Rectifier (Infineon Technologies)
Prekės aprašymas IC DRIVER HIGH/LOW SIDE 8-DIP
Duomenų lapai: IR2011PBF.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
IR2011PBF specifikacijos
Dalies numeris IR2011PBF Gamintojas International Rectifier (Infineon Technologies)
Galimas kiekis 58437 pcs Duomenų lapas IR2011PBF.pdf
Įtampa - tiekimas 10 V ~ 20 V Tiekėjo prietaisų paketas 8-PDIP
Serija - Pakilimo / kritimo laikas (tipas) 35ns, 20ns
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Kiti vardai SP001536694 Darbinė temperatūra -40°C ~ 150°C (TJ)
Vairuotojų skaičius 2 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Loginis įtampa - VIL, VIH 0.7V, 2.2V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Įvesties tipas Inverting High Side Voltage - Max (Bootstrap) 200V
Vartai tipas N-Channel MOSFET Varoma konfigūracija Half-Bridge
Išsamus aprašymas Half-Bridge Gate Driver IC Inverting 8-PDIP Dabartinis - didžiausias išėjimas (šaltinis, kriauklė) 1A, 1A