IR2011SPBF
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IR2011SPBF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IR2011SPBF
Gamintojas / Gamintojas: International Rectifier (Infineon Technologies)
Prekės aprašymas HI/LO SIDE DRVR 8SOIC
Duomenų lapai: IR2011SPBF.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
95 pcs
190 pcs
570 pcs
  • Pranešimas
IR2011SPBF specifikacijos
Dalies numeris IR2011SPBF Gamintojas International Rectifier (Infineon Technologies)
Galimas kiekis 78635 pcs Duomenų lapas IR2011SPBF.pdf
Įtampa - tiekimas 10 V ~ 20 V Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIC
Serija - Pakilimo / kritimo laikas (tipas) 35ns, 20ns
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Kiti vardai *IR2011SPBF
SP001539074
Darbinė temperatūra -40°C ~ 150°C (TJ)
Vairuotojų skaičius 2 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Loginis įtampa - VIL, VIH 0.7V, 2.2V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Įvesties tipas Inverting High Side Voltage - Max (Bootstrap) 200V
Vartai tipas N-Channel MOSFET Varoma konfigūracija Half-Bridge
Išsamus aprašymas Half-Bridge Gate Driver IC Inverting 8-SOIC Dabartinis - didžiausias išėjimas (šaltinis, kriauklė) 1A, 1A