ATB227M025
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
ATB227M025 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATB227M025
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD
Duomenų lapai: ATB227M025.pdf
  • Pranešimas
ATB227M025 specifikacijos
Dalies numeris ATB227M025 Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5092 pcs Duomenų lapas ATB227M025.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.327" L x 0.339" W (8.30mm x 8.60mm) Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija ATB Sraigtasparnis @ žemos dažnio 420mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 600mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 220 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.413" (10.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 960 mOhm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 220µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 960 mOhm @ 120Hz 5000 Hrs @ 105°C Talpa 220µF