ATB226M010
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
ATB226M010 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATB226M010
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 22UF 20% 10V SMD
Duomenų lapai: ATB226M010.pdf
  • Pranešimas
ATB226M010 specifikacijos
Dalies numeris ATB226M010 Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 22UF 20% 10V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4618 pcs Duomenų lapas ATB226M010.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.169" L x 0.189" W (4.30mm x 4.80mm) Dydis / Matmenys 0.157" Dia (4.00mm)
Serija ATB Sraigtasparnis @ žemos dažnio 63mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 90mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 1.93 Ohms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.224" (5.70mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 15.67 Ohm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 22µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 15.67 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C Talpa 22µF