ATB225M050
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
ATB225M050 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATB225M050
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 2.2UF 20% 50V SMD
Duomenų lapai: ATB225M050.pdf
  • Pranešimas
ATB225M050 specifikacijos
Dalies numeris ATB225M050 Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 2.2UF 20% 50V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5717 pcs Duomenų lapas ATB225M050.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.169" L x 0.189" W (4.30mm x 4.80mm) Dydis / Matmenys 0.157" Dia (4.00mm)
Serija ATB Sraigtasparnis @ žemos dažnio 42mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 60mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 5 Ohms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.224" (5.70mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 72.34 Ohm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 2.2µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 72.34 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C Talpa 2.2µF