476SML016M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
476SML016M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 476SML016M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 47UF 20% 16V SMD
Duomenų lapai: 476SML016M.pdf
  • Pranešimas
476SML016M specifikacijos
Dalies numeris 476SML016M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 47UF 20% 16V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1148118 pcs Duomenų lapas 476SML016M.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Dydis / Matmenys 0.248" Dia (6.30mm)
Serija SML Sraigtasparnis @ žemos dažnio 75mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 112.5mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Kiti vardai 1572-1482
1572-1482-ND
476SML016M-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.217" (5.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 7.055 Ohm @ 120Hz Išsamus aprašymas 47µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 7.055 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 47µF Programos General Purpose