476SML050MD8
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 476SML050MD8
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 47UF 20% 50V SMD
Duomenų lapai: 476SML050MD8.pdf
  • Pranešimas
476SML050MD8 specifikacijos
Dalies numeris 476SML050MD8 Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 47UF 20% 50V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 338364 pcs Duomenų lapas 476SML050MD8.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija SML Sraigtasparnis @ žemos dažnio 140mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 210mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.433" (11.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 4.23 Ohm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 4.23 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Talpa 47µF
Programos Bypass, Decoupling
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
476SML016MD5
476SML016MD5
Gamintojai: Illinois Capacitor
apibūdinimas: CAP ALUM 47UF 20% 16V SMD
Sandelyje: 1163554 pcs
parsisiųsti: 476SML016MD5.pdf
RFQ
476SML035MD8
476SML035MD8
Gamintojai: Illinois Capacitor
apibūdinimas: CAP ALUM 47UF 20% 35V SMD
Sandelyje: 365451 pcs
parsisiųsti: 476SML035MD8.pdf
RFQ
476SML050M
476SML050M
apibūdinimas: CAP ALUM 47UF 20% 50V SMD