476SML004M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
476SML004M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 476SML004M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 47UF 20% 4V SMD
Duomenų lapai: 476SML004M.pdf
  • Pranešimas
476SML004M specifikacijos
Dalies numeris 476SML004M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 47UF 20% 4V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1228951 pcs Duomenų lapas 476SML004M.pdf
Įtampa - Įvertinta 4V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Dydis / Matmenys 0.157" Dia (4.00mm)
Serija SML Sraigtasparnis @ žemos dažnio 37mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 55.5mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.217" (5.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 12.35 Ohm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 47µF 4V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 12.35 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Talpa 47µF