333MSR250K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
333MSR250K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 333MSR250K
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP FILM 0.03UF 10% 250VDC RAD
Duomenų lapai: 333MSR250K.pdf
  • Pranešimas
333MSR250K specifikacijos
Dalies numeris 333MSR250K Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP FILM 0.03UF 10% 250VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 799195 pcs Duomenų lapas 333MSR250K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 250V Įtampos įvertinimas - AC 160V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.413" L x 0.236" W (10.50mm x 6.00mm) Serija MSR
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks "Lead Spacing" 0.295" (7.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.374" (9.50mm)
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized
Išsamus aprašymas 0.03µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial Talpa 0.03µF