333MPW160K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
333MPW160K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 333MPW160K
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP FILM 0.03UF 10% 160VDC AXIAL
Duomenų lapai: 333MPW160K.pdf
  • Pranešimas
333MPW160K specifikacijos
Dalies numeris 333MPW160K Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP FILM 0.03UF 10% 160VDC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 190973 pcs Duomenų lapas 333MPW160K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 160V Įtampos įvertinimas - AC 90V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.217" Dia x 0.453" L (5.50mm x 11.50mm) Serija MPW
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Low ESR Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized
Išsamus aprašymas 0.03µF Film Capacitor 90V 160V Polypropylene (PP), Metallized Axial Talpa 0.03µF