333MSR102K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 333MSR102K
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP FILM 0.033UF 10% 1KVDC RAD
Duomenų lapai: 333MSR102K.pdf
  • Pranešimas
333MSR102K specifikacijos
Dalies numeris 333MSR102K Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP FILM 0.033UF 10% 1KVDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 327157 pcs Duomenų lapas 333MSR102K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 1000V (1kV) Įtampos įvertinimas - AC 250V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.768" L x 0.374" W (19.50mm x 9.50mm) Serija MSR
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks "Lead Spacing" 0.591" (15.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.551" (14.00mm)
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized
Išsamus aprašymas 0.033µF Film Capacitor 250V 1000V (1kV) Polyester, Metallized Radial Talpa 0.033µF