228TTA080M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
228TTA080M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 228TTA080M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 2200UF 20% 80V AXIAL
Duomenų lapai: 228TTA080M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
150 pcs
  • Pranešimas
228TTA080M specifikacijos
Dalies numeris 228TTA080M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 2200UF 20% 80V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 31600 pcs Duomenų lapas 228TTA080M.pdf
Įtampa - Įvertinta 80V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.866" Dia x 2.010" L (22.00mm x 51.00mm)
Serija TTA Sraigtasparnis @ žemos dažnio 2.26A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.8928A @ 50kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 106 mOhm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 2200µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 106 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Talpa 2200µF