156TLS050M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
156TLS050M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 156TLS050M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 150UF 20% 50V AXIAL
Duomenų lapai: 156TLS050M.pdf
  • Pranešimas
156TLS050M specifikacijos
Dalies numeris 156TLS050M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 150UF 20% 50V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 313064 pcs Duomenų lapas 156TLS050M.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.248" Dia x 0.512" L (6.30mm x 13.00mm)
Serija TLS Sraigtasparnis @ žemos dažnio 70mA @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Can
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 11.052 Ohm @ 120Hz Išsamus aprašymas 150µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 11.052 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 150µF Programos General Purpose